Taneční meditace Mohendžodáro

Datum: 7. 9. 2020 18:30 - 7. 9. 2020 20:30 první hodina je ukázková za 100 Kč, další setkání budou ve středu 16.9., 23.9. a 30.9.

Místo: České Budějovice , Certrum setkávání , Neplachova 1 /CB

Kraj: Jihočeský kraj

Typ: Docházkový kurz

Cena: cena za 3 setkání 500 Kč Kč

Lektoři: Kateřina Soldátová


Do ženských meditací se formou ženských aspektů promítá ženský prožitkový rituál, který umožní ženě spojit se sama se sebou. Učí ženy spontálnímu tanci, využívá rezonančních technik, a blahodárné cvičení přírodní léčby , dále používá mudry, vědomý dotek , meditační a relaxační techniky, které vedou k vnitřní transformaci životní síly a sexuality. Taneční meditace umožňují poznání energetického kódu pro omlazování a zkrášlení ženy.

Meditace provázejí ženy na cestě za jejich ženstvím. Moudré ženy se vydávají na tuto cestu, zaměřují se na sebe, uvědomují si své tělo, vnímají sami sebe. Vyjadřují se, tančí, zpívají a osvobozují se. Pozorností k sobě samé podporují svou psychickou sílu a objevují své jedinečné vlohy.

Vytváření meditačního stavu vede k uvolnění a ozdravění těla, harmonizování psychické zátěže a různých emocionálních a mentálních konfliktů. Soudobá žena vlivem západní civilizace často ztrácí své ženské vlastnosti a přebírá mužské role. Ženské meditační techniky umožńují ženě uvědomit si, kde se nachází a změnit svůj stav účinnými metodami. Meditace je nejvyšší formou přírodní léčby a má nejhlubší dopad. Dokáže zasáhnout příčinu problému a pracovat s ní.

Díky nabízeným metodám může žena znovu objevit svou hravost, podporovat smysl pro umění a tvořivost, zároveň poznat jak zachází se svou mužskou silou. Toto uvědomění umožní harmonizaci ženské a mužské síly. Vyvážení obou principů povede k úžasné spolupráci žen a obnově celé společ

Mentorka ženských meditací Mohendžodáro
Buduj si komunitu stejně naladěných žen.
Meditační techniky a terapie pro osobní transformaci ženy.
Letní trénink plný naplňujících zážitků.


   

Pravidelné kurzy

Milevsko Dům kultury, každé úterý, první hodina bude ukázková

Zobrazit detail

České Budějovice , Certrum setkávání , Neplachova 1 /CB, první hodina je ukázková za 100 Kč, další setkání budou ve středu 16.9., 23.9. a 30.9.

Zobrazit detail